fbpx

Adriel Ba Loua na celowniku Lecha Poznań!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jak informuje interia.pl Adriel Ba Loua ma podpisać kontrakt z Lechem Poznań. Zmierza już do Poznania z Czech, a na początku tego tygodnia ma podpisać umowę z “Kolejorzem”. Adriel Ba Loua to piłkarz, który od dwóch lat występował w lidze czeskiej, najpierw w MFK Karvina, a teraz w Viktorii Pilzno. W MFK Karvina rozegrał 57 spotkań, w których strzelił 4 bramki, natomiast w Viktorii Pilzno rozegrał 46 spotkań, strzelił 9 goli i zanotował 7 asyst.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Iworyjczyk podpisze czteroletni kontrakt z Lechem Poznań, za rekordową w dziejach Lecha sumę 1,2 mln euro. Ma być to istotne wzmocnienie w kontekście walki o mistrzostwo Polski. Ponadto do klubu mają dołączyć także lewy obrońca oraz napastnik.

fot:Michał Chwediuk /Newspix

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_