fbpx

Awantura przed kliniką Candeo w Poznaniu. W tle konflikt rodzinny

Candeo to znana od wielu lat poznańska klinika stomatologiczna. Jej siedzibą jest elegancki, przeszklony budynek mieszczący się na rogu ulic Szamarzewskiego i Bednarskiej. Placówka kojarzy się przeważnie z usługami dentystycznymi na wysokim poziomie oraz współpracą ze znanymi sportowcami. Jej założycielem jest profesor Wiesław Hędzelek – znany i utytułowany poznański stomatolog.

Obecnie siedziba kliniki jest przedmiotem konfliktu między założycielem, a jego synem Mateuszem Hędzelkiem. Wcześniej, ojciec przekazał synowi w formie darowizny połowę budynku, w którym mieści się klinika. Na skutek sporu między profesorem, a jego synem darowizna została skutecznie odwołana. Aby jednak własność została przeniesiona potrzebny jest udział sądu lub notariusza.

W poniedziałek, wewnątrz budynku, który został zamknięty przebywał profesor Wiesław Hędzelek. Mecenas syna próbowała dostać się do kliniki w celu zabezpieczenia dokumentów i przedmiotów należących do Mateusza Hędzelka, jednak na miejscu okazało się, że klucze, którymi dysponowała nie pasowały do zamków.

Foto: www.candeo.pl

Udostępnij
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.