fbpx

Bartłomiej Wróblewski zorganizował konferencję prasową, takiego powitania się nie spodziewał…

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Bartłomiej Wróblewski zorganizował dziś o 13:00 konferencję prasową na temat nielegalnej imigracji, tak mówił o tym problemie. “Kwestia migracyjna w Europie narasta. Tylko w tym roku do Włoch przyjechało 120 tysięcy nielegalnych migrantów. W ciągu ostatnich kilku dni do Lampedusy trafiło 8 tysięcy nielegalnych migrantów. Jest to bardzo poważny problem dla Europy.”

Poseł nie spodziewał się jednak, że wraz z nim na konferencji prasowej pojawią się politycy Platformy Obywatelskiej, którzy wykorzystali fakt, iż konferencja odbywała się obok siedziby poznańskiej PO. Wróblewski podczas konferencji zaatakował Platformę mówiąc, że prowadzi ona podwójną grę związaną z kwestią masowej migracji. “Platforma Obywatelska w tej sprawie prowadzi podwójną grę, z jednej strony uspokaja opinię publiczną w Polsce, z drugiej strony politycy Platformy Obywatelskiej opowiadają się za mechanizmami przymusowej relokacji migrantów” – mówił Wróblewski.

Na konferencję Wróblewskiego oprócz dziennikarzy przybyli przedstawiciele poznańskiej Platformy, którzy początkowo wykłócali się z politykiem, a następnie zaprezentowali transparenty “PiS=sprzedaż wiz” czy “Afera wizowa”, które odnosiły się do sytuacji z ostatnich dni gdy na światło dzienne wyszła afera wizowa ministra Wawrzyka. Pojawił się również transparent nawiązujący do ograniczenia możliwości dokonywania aborcji, a na samej konferencji nie zabrakło również okrzyków, poseł Szłapka pytał “Ile kosztuje wiza na targowisku w New Delhi?” Konferencja prasowa Wróblewskiego dość szybko się zakończyła wskutek przepychanek z posłem Szłapką, następnie przedstawiciel PiSu oddalił się z miejsca, w którym prowadził konferencję.

fot: Paweł Antuchowski

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_