fbpx

Co się stało z żarówkami?

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Od czasu kiedy wybuchła wojna na Ukrainie Polacy zaangażowali się w niesienie pomocy wschodniemu sąsiadowi. Jak informuje Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych na dzień 25 marca na Ukrainę trafiły medykamenty o wartości ponad 16 mln zł. 

Według informacji dostępnej na fanpagu Konfederacji Korony Polskiej możemy przeczytać, że w polskich hurtowniach brakuje skutecznego środka dezynfekującego – nadmanganianu potasu. 

Ponadto, w hurtowniach brakuje również żarówek. Jak informuje ekspedientka w jednej z wielkopolskich wsi również przetransportowano je na Ukrainę.  


Nie mamy żarówek, w ogóle nie ma ich w hurtowniach, wszystkie wyjechały na Ukrainę. 

Wielu klientów jest niezadowolona brakiem produktów, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. 


Agata Pukacz 

Fot. LampaLampa.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_