fbpx

Czytelnicy piszą… Gniotek Marysi

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Szanowna redakcjo, drodzy czytelnicy!

Wyjechaliśmy na majówkę pozwiedzać, moja 10-letnia córka kupiła sobie zabawkę tzw. Gniotka z żelowymi kulkami. Na pewno nie jedno dziecko posiada takie zabawki.

Moja córka jest rozsądną 10-latką.

Zabrała zabawkę ze sobą do łóżka i położyła obok siebie na poduszce, prawdopodobnie podczas snu nieświadomie dotknęła do buzi i załączył się odruch ssania.

Skutki okazały się tragiczne, całe szczęście ze szczęśliwym zakończeniem. Córka żyje, po 4 godzinnej operacji wraca do zdrowia, ale traumy i bólu którego zaznała nie da się opisać słowami.

Chciała bym ostrzec wszystkich rodziców przed zakupem tego typu zabawek dla swoich pociech.

Mama Marysi

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_