fbpx

Dino Hotić nie zagra do końca października

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Dino Hotić piłkarz Lecha Poznań podczas ostatniego meczu “Kolejorza” nabawił się kontuzji. Wczoraj klub poinformował, że Bośniacki pomocnik będzie pauzował cztery tygodnie.

Dino kontuzji doznał w 16 minucie meczu Lecha Poznań ze Stalą Mielec, zszedł z boiska, a w jego miejsce pojawił się Elias Andersson. W poniedziałek Hotić przeszedł badanie USG, po którym okazało się, że uraz jest na tyle poważny, że Hotić będzie pauzować co najmniej cztery tygodnie. Po październikowej przerwie reprezentacyjnej Dino powinien być gotowy do gry – powiedział profesor Krzysztof Pawlaczyk, szef sztabu medycznego Kolejorza.

fot: Przemysław Szyszka

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_