fbpx

Drastyczny spot policji. Autentyczne zdarzenia na znanej drodze [video]

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Krajowa “11” to jedna z najczęściej uczęszczanych tras w naszym regionie. Kierowcy z Wielkopolski wybierają tę drogę m.in. z uwagi na najkrótszy dojazd nad morze. Zwłaszcza w sezonie letnim natężenie ruchu wzrasta i powoduje liczne korki. W przyszłości użytkownicy trasy będą cieszyć standardem drogi ekspresowej S11. Wpłynie to bez wątpienia na bezpieczeństwo i szybkość przejazdu.

Obecnie jednak DK 11 jest drogą z jednym pasem ruchu w każdą stronę. Miejsc, w których można bezpiecznie wyprzedzać jest bardzo mało. Powoduje to, że niektórzy kierowcy chcąc nadrobić czas pozwalają sobie na niebezpieczne zachowania na drodze. W związku z tym dochodzi do wielu tragicznych wypadków.

Mając na uwadze spodziewane zwiększenie natężenia ruchu na trasie w czasie majówki pilska policja przygotowała spot profilaktyczny. Składa się on z zarejestrowanych nagrań prawdziwych wypadków drogowych na DK11. Policjanci w spocie wskazują na przyczyny wypadków.

Najczęstszą przyczyną tych zdarzeń jest nadmierna prędkość i brawura kierowców. Dlatego, zanim wciśniesz pedał gazu zastanów się, pomyśl czy warto. Ryzykujesz życie nie tylko swoje ale również innych.

Poniżej zamieszczamy spot Bezpieczna “11” na morze.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_