fbpx

Eksplozja opon po uderzeniu pioruna w Kaliszu

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Zgodnie z informacją przekazaną przez rzecznika prasowego kaliskiej straży pożarnej, w czwartek 24 czerwca w godzinach rannych po uderzeniu pioruna w naczepę Tira nastąpiła eksplozja 6 opon. Wydarzenie miało miejsce na parkingu przy ul. Bażanciej w Kaliszu. Siła uderzenia była tak duża, że dwie opony przemieściły się o kilkadziesiąt metrów i zniszczyły po drodze przęsła betonowego ogrodzenia.

Uszkodzeniu uległ również pojazd stojący obok, w którym zniszczona została instalacja elektryczna. Żadna z osób nie została poszkodowana. Straty szacuje się na kwotę 20 tys. zł.

Foto: Straż Pożarna w Kaliszu

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4