fbpx

Feta Lecha Poznań po uzyskaniu tytułu Mistrza Polski!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Znamy już szczegóły obchodów zwycięstwa “Kolejorza”. Przez wiele dni kibice nie byli pewni gdzie i w jaki sposób będą celebrować zwycięstwo. Kolejne proponowane lokalizacje okazywały się niemożliwe. Stary Rynek, na którym odbywały wcześniejsze fety, jest rozkopany. Drugim miejcem, które organizatorzy brali pod uwagę był plac Mickiewicza. Tak się składa, że w tej lokalizacji również trwają roboty.

Ostatecznie uroczyste obchody rozpoczną się na stadionie przy ul. Bułgarskiej. Po ostatnim meczu kolejki z Zagłębiem Lublin piłkarze otrzymają medale. Następnie, udadzą się autokarem na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tam, na placu św. Marka ok. godz. 21 rozpocznie się feta.

Kibice krytykują wybór zlokalizacji. Powodem są ograniczenia dot. liczby kibiców, którą pomieści plac. Miejsce pomieści kilka tysięcy kibiców. We wcześniejszych latach przy podobnych okazjach na fetach Lecha pojawiało się do 100 tys. kibiców.

Foto: Profil FB Lecha Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_