fbpx

Fryzjer dla ubogich w Poznaniu [zdjęcia]

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

7 lutego w sąsiedztwie jadłodajni Caritas został otwarty salon fryzjerski dla ubogich. Lokal mieści się przy ulicy Łąkowej 4 w Poznaniu. Prowadzony jest przez siostry Elżbietanki. Jak podaje archidiecezja poznańska salon w dniu otwarcia przyjął pierwszych zainteresowanych.

Siostry Elżbietanki na swoim profilu FB zwracają uwagę, że dzięki inicjatywie osoby bezdomne i ubogie będą mogły zaspokoić swoje potrzeby.

Potrzebujący będą mogli tutaj odzyskać dobry wygląd, a co za tym idzie poczucie swojej godności ??? To także miejsce troski o piękno duszy ??? Przybywających otaczają religijne cytaty, wypisane na ścianach ??? a na ekranie obejrzeć mogą świadectwa nawróceń, konferencje czy koncerty i teledyski, wielbiące Boga ???

Inicjatywa została wsparta niezbędnym sprzętem przez salon fryzjerski w Grodzisku Wielkopolskim. Pomocy udzielił również Caritas oraz anonimowi darczyńcy. Strzyc będą fryzjerzy ze szkoły zawodowej na Jeżycach, z Grodziska Wielkopolskiego, a także Nowego Tomyśla.

Foto: Profil FB Elżbietanki Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4