fbpx

Gmina Dopiewo zaprasza na spotkanie z Filipem Springerem

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dopiewie oraz Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury zapraszają na spotkanie autorskie z Filipem Springerem. Będzie to dobra okazja do spotkania z tym autorem, oraz do porozmawiania na temat jego nowej książki: “Mein Gott, jak pięknie.”

Filip Springer to pisarz i fotograf, jest autorem książek takich jak m.in “Miedzianka. Historia znikania”, “Wanna z kolumnadą”, “13 pięter” czy “Źle urodzone”. Jest również stypendystą Narodowego Centrum Kultury, Fundacji “Herodot” im. Ryszarda Kapuścińskiego i Miasta Stołecznego Warszawy. Ponadto nominowany był do najważniejszych nagród literackich w Polsce. Jego książki tłumaczone są na angielski, niemiecki, rosyjski, czeski i węgierski. Współpracuje z Instytutem Reportażu w Warszawie, jest współtwórcą festiwalu literackiego MiedziankaFest i Miedzianka po drodze.

Wydarzenie odbędzie się 3 października o godzinie 19:00 w sali widowiskowej w Konarzewie (ul. Poznańska 19). Wstęp na spotkanie autorskie jest bezpłatny, jednak należy się zarejestrować, można zrobić to mailowo (jakub.grypczynski@opsdopiewo.pl) lub telefonicznie: 693-290-030. Wydarzenie to realizowane jest ze środków budżetowych Gminy Dopiewo przeznaczonych na aktywizację społeczności lokalnej.

fot: dopiewo.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_