fbpx

Gniezno: Ekspedientka oblana nieznaną substancją. Wyznaczono nagrodę

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Dziś około godz. 11.15 do gnieźnieńskiego sklepu położonego przy ul. Dąbrówki wtargnął niezidentyfikowany mężczyzna i zaatakował ekspedientkę. Kobieta została oblana nieznaną substancją prosto w twarz. Napastnik zniszczył również sukienkę wartą ok. 1.100 zł. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia przed pojawieniem się policji.

Wiadomo, że agresywny mężczyzna ubrany był w szaro-granatową bluzę, czarną czapkę oraz klapki z białym napisem. W sklepie był monitoring, jednak Identyfikację napastnika utrudnia fakt, że nosił on maseczkę. Właściciele sklepu wyznaczyli nagrodę w kwocie 5 000 zł dla osoby, która przyczyni się do zatrzymania mężczyzny (kontakt za pośrednictwem profilu FB sklepu: Exclusive Fashion Style.)

Foto: profil FB Exclusive Fashion Style

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4