fbpx

Groźne zderzenie w Starej Przysiece Pierwszej

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jak informuje ekoscian.eu dziś rano około godziny 8:00 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów w Starej Przysiece Pierwszej. Według ustaleń policji kierujący samochodem Renault 61 letni mieszkaniec gminy Śmigiel na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Volkswagenem Caddy. Wskutek czego doszło do groźnie wyglądającego zderzenia, a samochód marki Renault został mocno zniszczony.

Na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna oraz karetka pogotowia, która zabrała obu kierowców do szpitala na badania, jednak prawdopodobnie na całe szczęście nie odnieśli oni większych obrażeń. W czasie działań służb ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

Fot: ekoscian.eu

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_