fbpx

Jacek Jaśkowiak zarażony koronawirusem!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak przebywa w szpitalu na Tajwanie. Przyczyną jest zarażenie koronawirusem. O zaistniałej sytuacji prezydent miasta poinformował na swoim profilu FB.

Pozyskiwanie inwestycji i organizowanie pomocy dla Ukrainy wymaga bezpośrednich spotkań. Smart City Expo oraz rozmowy z prezydentami miast z całego świata w ramach Mayor’s Summit w Taipei były do tego bardzo dobrą okazją. Niestety skutkiem ubocznym jest zarażenie Covid-19, którego pomimo wielu spotkań udawało mi się przez ostatnie dwa lata uniknąć. Przebywam obecnie w szpitalu w Taipei, gdzie mam bardzo dobrą opiekę. Pozostaję w stałym kontakcie z urzędem, pracuję zdalnie, licząc na szybki powrót do Poznania.

Foto: Profil FB/Jacek Jaśkowiak

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_