fbpx

Już w najbliższą niedzielę w Lusowie odbędą się Dożynki Gminne 2021

W najbliższą niedzielę (22 sierpnia) w gminie Tarnowo Podgórne, a konkretnie w Lusowie na placu „U księdza za Płotem” odbędą się Gminne Dożynki 2021. Gmina zaprasza mieszkańców na artystyczne prezentacje w ramach Lusowo na Folkowo, czyli XXI Przegląd Zespołów Folklorystycznych.

Dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Kultury SEZAM z Towarzystwem Poligrodzianie, oprócz krajowych, wystąpią też zespoły zagraniczne. Projekt współfinansowany jest przez Gminę Tarnowo Podgórne, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Starostwo Powiatowe w Poznaniu, Miasto Gniezno.

Podczas niedzielnej imprezy odwiedzać będzie można stoiska przygotowane przez poszczególne sołectwa Gminy Tarnowo Podgórne. W tym roku większość z nich będzie stoiskami tematycznymi związanymi ze swoimi wioskami. Nie zabraknie strefy przygotowanej przez Gminę Tarnowo Podgórne: dożynkowa fotobudka z gminnymi gadżetami, strefa dla dzieci przygotowana przez ZHP Szczep Harcerski Bordowa Brać oraz strefa nauki pierwszej pomocy przygotowana przez #cisneklate.

źródło/foto: gmina Tarnowo Podgórne

Udostępnij
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *