fbpx

Kalisz: Kobieta zatrzymała pijanego kierowcę. Mężczyzna uciekł

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Do zdarzenia doszło 21 kwietnia na ul. Podmiejskiej w Kaliszu. Około godz. 16 kobieta prowadząca Peugeota 206 zauważyła, że mężczyzna kierujący pojazdem marki Honda może być nietrzeźwy. Kobieta postanowiła doprowadzić do tzw. zatrzymania obywatelskiego. W pobliżu Ronda Westerplatte zajechała drogę podejrzanemu kierowcy.

Niestety interwencja była nieudana. Mężczyzna kierujący Hondą kiedy zorientował się, że ma zostać zatrzymany zatrzymał auto na przejściu dla pieszych. Wysiadł z pojazdu i zbiegł.

Podkomisarz Monika Rataj z zespołu prasowego KMP w Kaliszu poinformowała portal Kalisz24 Info o dalszych czynnościach policji w sprawie.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego oraz Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej ustalają dokładny przebieg oraz okoliczności samego zdarzenia. Został już przesłuchany świadek, który próbował dokonać obywatelskiego zatrzymania. Trwa ustalanie tożsamości kierowcy Hondy, który porzucił samochód i uciekł

Auto należące do zbiegłego kierowcy zostało odholowane na policyjny parking.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_