fbpx

Kataklizm w obiektywie strażaków [fotogaleria]

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W ostatni weekend nasze województwo nawiedziły niezwykle silne wiatry. Siła żywiołu przekroczyła dotychczasowe pomiary. Wichury spowodowały m. in. śmierć jednej osoby, ogromne spustoszenia mienia w wielu gospodarstwach domowych oraz długotrwałe przerwy w dostawie prądu.

Ekstremalne zjawiska pogodowe wiązały się z bardzo dużym zaangażowaniem służb. W szczególności dotyczyło to straży pożarnej. Od zaprzyjaźnionych strażaków otrzymaliśmy poniższe zdjęcia. Fotografie ilustrują rozmiary kataklizmu, który nawiedził Wielkopolskę.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4