fbpx

Kibice Lecha kończą bojkot

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Wczoraj późnym wieczorem kibice Lecha Poznań za pośrednictwem Facebooka ogłosili zakończenie bojkotu domowych spotkań rozgrywanych przy Bułgarskiej 17. W oświadczeniu napisali, że większość ich postulatów została spełniona, klub dokonał transferów i pozbył się trenera przygotowania fizycznego, te ruchy przekonały najbardziej zagorzałych fanów “Kolejorza” do powrotu na trybuny.

Drodzy Kibole.
17.09 na meczu z milicją wracamy do Kotła, wracamy z dopingiem!
Jest to wspólna decyzja wszystkich grup kibicowskich.
Większość naszych postulatów zostało spełnionych. Nie ma już w klubie trenera przygotowania fizycznego, transfery zostały poczynione na godnym poziomie.
Zdecydowaliśmy, że to jest już ten czas, kiedy należy wrócić na trybuny.
Idziemy na kompromis wobec osoby dyrektora sportowego. Niech klub to doceni.
Bez nas, bez dopingu Kotła, mecze na Bułgarskiej są po prostu do dupy!
Wszyscy bez wyjątku, obowiązkowo stawiają się w Kotle!
Pokażmy całej Polsce absolutny TOP!

Grupy Kibicowskie.

Najbliższym domowy mecz Lecha Poznań odbędzie się już za nieco ponad tydzień,17 września Kolejorz na własnym stadionie podejmie Wisłę Kraków. Oba zespoły są w dobrej formie, Lech jest liderem tabeli, a Wisła zajmująca trzecie miejsce traci do niego tylko cztery punkty.

fot: Lech Poznań Ultras

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4