fbpx

Kolejne poszerzenie Strefy Płatnego Parkowania w Poznaniu

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Od 2 listopada kierowcy będą musieli płacić za parkowanie w kolejnych miejscach Poznania. Do Strefy Płatnego Parkowania zostaje włączony obszar Śródki, Ostrowa Tumskiego i Zagórza. Poszerzenie obejmuje teren ograniczony od wschodu ul. Podwale, od południa ul. Wyszyńskiego do mostu Mieszka I, następnie rzeką Cybiną, kanałem Cybiny w kierunku południowym aż do połączenia z Wartą i od zachodu korytem Warty.

Zgodnie z zapowiedziami urzędników pierwsza godzina postoju kosztować będzie 3,50 zł, druga 4,20 zł a trzecia 4,90 zł (kolejne znów 3,50 zł). Strefa będzie działała od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00.  Mieszkańcy ulic objętych strefą będą mogli zakupić identyfikator parkingowy po preferencyjnej cenie (30 zł miesięcznie dla pierwszego samochodu).

Foto: www.poznan.pl

 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4