fbpx

Lech Poznań nokautuje Pogoń Szczecin!

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W meczu 23 kolejki PKO Ekstraklasy “Kolejorz” zmierzył się z Pogonią Szczecin. Oba kluby zajmują dwa pierwsze miejsca tabeli. Przed meczem Lech Poznań był wiceliderem, podczas gdy Pogoń stała na czele tabeli.

Pierwsza połowa była bezbramkowa. Wynik meczu (3:0 dla Lecha Poznań) został ustalony między 70 a 76 minutą spotkania. Pierwszego i trzeciego gola strzelił Mikael Ishak. Druga bramka to dzieło Dawida Kownackiego.

Dzięki efektownemu zwycięstwu “Kolejorz” powrócił na pozycję lidera Ekstraklasy. Pogoń Szczecin, z kolei spadła na drugie miejsce i ma 2 punkty straty do Lecha.

Foto: profil FB Lech Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4