fbpx

Lech Poznań pokonał Raków Częstochowa 4:1!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Wczoraj o godzinie 20:00 odbył się zaległy mecz Lecha Poznań z Rakowem Częstochowa, był to więc pojedynek mistrzów Polski z 2022 roku i 2023. Spotkanie zakończyło się spektakularnym zwycięstwem Kolejorza.

Mecz szybko się rozpoczął bo pierwszy gol padł już w drugiej minucie meczu, dla gości gola zdobył Deian Sorescu. Kolejorz jednak nie zamierzał się poddawać, w szóstej minucie było już 1:1, za sprawą 17 latka Michała Gurgula. Mecz zaczął się coraz bardziej układać dla Lecha, w 26 minucie Kolejorz wyszedł na prowadzenie. Przed przerwą groźnie wyglądającej kontuzji doznał Filip Dagerstal, którego zmienił Antonio Milić.

Po przerwie cały czas Lech kontrolował mecz, choć zdarzały się momenty gdy Raków stwarzał sobie dogodne okazje. W 72 minucie spotkania gola na 3:1 strzelił popluarny “Krzychu Velde”, a “kropkę nad i”postawił w 93 minucie Adriel Ba Loua. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 na korzyść Kolejorza, dzięki temu Lech Poznań awansował na trzecie miejsce w tabeli. Już w niedzielę kolejny sprawdzian, tym razem “Niebiesko-Biali” rozegrają mecz na wyjeździe z Pogonią Szczecin.

fot: PAP

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_