fbpx

Lech szykuje kolejny transfer!

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jak podają sportowefakty.pl na celowniku Kolejorza znalazł się Pedro Rebocho, ma on 25 lat i ciekawe CV. Grał już w takich klubach jak Guinguamp, ale również w Besiktasie, a ostatnio w Pacos Ferreira z Amaralem, też piłkarzem Lecha.

Jak podkreślają “Sportowe fakty” transfer Pedro Rebocho do Lecha Poznań jest bardzo prawdopodobny i może zostać sfinalizowany w przeciągu kilku dni. Jeśli wszystko pójdzie po myśli włodarzy Lecha, to już niedługo nowy zawodnik będzie rywalizował na lewej obronie z Barrym Douglasem.

źródło: sportowefakty.pl foto: Twitter

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4