fbpx

Marsz dla lepszego jutra w Grodzisku Wielkopolskim

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W niedziele 2 kwietnia w Grodzisku Wielkopolskim przeszedł „Marsz dla lepszego jutra”. 
Wydarzenie zorganizowała Fundacja Wspólna Przystań. Przed marszem rodzice dzieci autystycznych oraz ich dzieci dostały darmowy obiad od restauracji Alexandria Kuchnia Macedońsko- Bałkańska. Każdy z uczestników otrzymał m.in. niebieski balon- symbolizujący autyzm, koszulki z logo fundacji z cytatami odnoszącymi się do tematyki autyzmu oraz   przypinki. 
Przemarsz wyruszył  z Centrum Kultury Rondo przez  ulicę Powstańców Chocieszyńskich i zakończył się przemówieniami oraz wspólnym zdjęciem przed budynkiem Starostwa Powiatowego. 

Agata Pukacz

Źródło grafiki: Ośrodek Wysoka

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_