fbpx

Nalot Policji oraz Sanepidu na restaurację w Kaliszu!

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Funkcjonariusze Policji oraz Sanepidu przeprowadzili kontrolę restaurację Góra i Dół w Kaliszu. Restauracja należy do tych lokali w Kaliszu, które obsługują klientów również na miejscu, zgodnie z oczekiwaniami klientów, a wbrew polityce rządu. Policjanci oraz funkcjonariusze Sanepidu zakłócili posiłek obecnym w restauracji klientom (ostatecznie goście lokalu mają zostać świadkami w sprawie założonej przez Policję).

Właściciela restauracji Góra i Dół Aleksandra Śmieszkowskiego w czasie interwencji wspierał lider lokalnych struktur Ruchu Narodowego (Konfederacji) Antoni Wieczorek.

Zgodnie z lockdownem narzuconym przez rząd wszystkie lokale gastronomiczne mają być zamknięte (z wyjątkiem dowozów i wynosów). Właścicielowi restauracji grozi kara w wysokości 30 000 zł.

Poznańskie środowiska Konfederacji złożyły dzisiaj apel do sanepidu w Poznaniu. Wzywają w nim miedzy innymi do odstąpienia od dotychczasowych działań polegających na nachodzeniu i karaniu przedsiębiorców. Zobacz więcej: https://wielkopolska24.info/konfederacja-apeluje-do-sanepidu-przestancie-nekac-przedsiebiorcow/

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4