fbpx

Noc Sobótkowa – Poznańskie Wianki

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

22 czerwca Teatr Muzyczny organizuje Noc Sobótkową. Świętowanie najkrótszej nocy w roku w Poznaniu ma już wieloletnią tradycję. Wcześniej, m.in. główną atrakcją było puszczanie lampionów.

W tym roku impreza odbędzie się w Parku Stare Koryto Warty. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów tegoroczne świętowanie rozpocznie się o godz. 17:30 koncertem piosenek z musicalu „Księga Dżungli” w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego w Poznaniu. Następnie, o godz. 18:30 odbędą się zajęcia przy muzyce na żywo, w tym warsztaty plecenia wianków, gimnastyka słowiańska dla kobiet prowadzona przez Joannę Goncerzewicz i trening funkcjonalny dla mężczyzn pod okiem Mateusza Adamczyka.

Wieczorem, o godz. 20:30 w amfiteatrze w Parku Stare Koryto Warty rozpocznie się koncert zespołów KakofoNIKT & Chóru Pogłosy. Ostatni punkt programu to pokaz Teatru Ognia Nam-Tara (start o godz. 21:45).

Atrakcjami towarzyszącymi będą m.in. konkursy i rejsy statkiem.

Fot: Facebook – Parada Sobótkowa. Poznańskie Wianki

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4