fbpx

Nowa sala zabaw w Grodzisku Wielkopolskim

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W środę, 30 listopada w Grodzisku Wielkopolskim nastąpiła inauguracja sali zabaw dla dzieci „Strefa Grodzika”.  Strefa jest pierwszą salą zabaw dla dzieci w mieście. 

Bawialnia zawiera w sobie dwie strefy wewnętrzne. Strefa malucha umieszczona na niższej kondygnacji – przeznaczona jest dla dzieci w wieku do 4 lat, natomiast Małpi Gaj zajmujący parter budynku jest idealnym miejscem dla dzieci powyżej 4 roku życia. Ścianka wspinaczkowa i zjeżdżalnia pozwolą dzieciakom na swobodne przemieszczanie się pomiędzy piętrami budynku, podczas gdy rodzic na monitorach będzie mógł podglądać poczynania swojej pociechy.

Strefa Grodzika ma w swojej ofercie bogatą bazę atrakcji i usług; dzieci mogą korzystać z warsztatów z sensoplastyki, zajęć sensorycznych, zajęć umuzykalniających, zajęć wokalnych oraz rytmiki i planszowni. Bawialnia oferuje także ofertę gastronomiczną, w której znajdziemy dość rozbudowane manu, a rodzice mogą zorganizować urodziny dla swoich pociech. Dzieci będą mogły także brać udział w balach tematycznych. 

Sala zabaw znajduje się na ulicy Nowotomyskiej 36a, będzie otwarta od poniedziałku do czwartku w godzinach od 09:00 do 20:00 a od piątku do niedzieli w godzinach od 09:00 do 21:00. 

Agata Pukacz

Źródło fotografii: Profil FB Strefa Grodzika

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_