fbpx

O włos od kolejnej tragedii! Niedawno zginął tam człowiek [zdjęcia]

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Straż Miejska w Poznaniu poinformowała na swoim profilu FB o kolejnym wejściu na przęsło Mostu Św. Rocha. Obiekt regularnie przyciąga podobnych śmiałków. Zdarza się, że próba sforsowania przęsła kończy się tragicznie. 10 dni temu pisaliśmy tutaj o śmierci 45-letniego mężczyzny, który spadł z obiektu.

Tym razem “bohaterką” zdarzenia była kobieta, obywatelka Hiszpanii. W czwartek, ok. 5 rano weszła na przęsło Mostu Św. Rochu. Na szczycie obiektu usiadła i jak przyznała później podziwiała widoki.

Kobietę zauważyli operatorzy miejskiego monitoringu. Powiadomili policję, która przybyła na miejsce. Funkcjonariusze pouczyli kobietę. Na szczęście, tym razem niebezpieczna próba nie zakończyła się wypadkiem.

Foto: Profil FB Straży Miejskiej w Poznaniu

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_