fbpx

Ojciec zabrał syna na quady, teraz stanie przed sądem

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jak podaje Komenda Miejska policji w Poznaniu, w piątek w Tarnowie Podgórnym miejscowa policja zatrzymała dwóch mężczyzn poruszających się quadami. Jednym z nich był 12 latek, który prowadził pojazd nie posiadając stosownych uprawnień. Sprawa ta znajdzie swój finał w sądzie zw. na kierowanie nastolatka bez uprawnień i dopuszczenie przez dorosłego do prowadzenia tego pojazdu.

Policjanci przypominają, że quady poruszające się po drogach publicznych muszą być zarejestrowane, posiadać tablice rejestracyjne, mieć aktualne ubezpieczenie OC pojazdu, a ponadto kierujący powinien posiadać uprawnienia do kierowania pojazdem.

fot: KMP Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4