fbpx

Partia KORWiN za bezpłatnym parkowaniem w soboty i sekundnikami

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Działacze ugrupowania w piątek o godz. 11 zorganizowali na placu Kolegiackim konferencję prasową. W spotkaniu wzięli udział wiceprezes partii Bartłomiej Pejo oraz wiceprezes oddziału poznańskiego Jacek Olszewski.

B. Pejo zdał relację z obecności polityków partii na granicy polsko-ukraińskiej. Polityk sytuację ocenił jako “umiarkowanie spokojną”. Zwrócił jednak uwagę na duży udział ludności nieukraińskiej wśród przekraczających granicę w kierunku Polski.

Politycy również odnieśli się do problemów komunikacyjnych miasta Poznania. Bartłomiej Pejo, który pełni funkcję wicestarosty powiatu świdnickiego zwrócił uwagę na korzyści płynące z instalacji sekundników. Urządzenia odliczają czas do zmiany świateł.

Jacek Olszewski zapowiedział przekazanie do Rady Miast zebranych podpisów pod projektem uchwały dotyczącej zniesienia odpłatności za parkowanie w strefie parkowania w soboty. Polityk postulował również nie tworzenie bus -pasów w miejscach remontów.

Foto: profil FB B. Pejo

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4