fbpx

Pedro Rebocho piłkarzem Lecha Poznań

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

O tym, że Pedro Rebocho przejdzie do Kolejorza informowaliśmy już w piątek, zanim jednak zawodnik dopełnił formalności musiał przejść testy medyczne. Dziś popołudniu wszystko stało się jasne, Rebocho podpisał z poznańskim klubem dwuletni kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 r.

Portugalczyk jest lewym obrońcą, a w przeszłości grał w m.in w Beskitasie czy w Moreirense FC. Na swoim koncie ma występy w młodzieżowej Lidze Mistrzów, brał udział w młodzieżowych mistrzostwach Europy, wygrał też Puchar Ligi Portugalskiej.

Portugalczyk jest świadomy tego jaką rolę ma odgrywać w zespole Kolejorza, co więcej mówi, że będzie razem z drużyną walczyć o najwyższe cele. W tym sezonie dla Kolejorza najważniejsze będzie zdobycie Mistrzostwa Polski, Pucharu Polski, oraz zakwalifikowanie się do rozgrywek europejskich. Te cele przed poznańskim klubem stawiają kibice od wielu lat, a przypomnijmy, że od zdobycia przez Lecha ostatniego mistrzostwa kraju minęło już ponad sześć lat.

foto: Przemysław Szyszka

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4