fbpx

Pierwszy w 100% niskopodłogowy tramwaj jednoczłonowy zaprezentowany przez poznańską firmę

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Modertrans Poznań zaprezentował odświeżony model tramwaju Gamma. Pełna nazwa pojazdu brzmi Gamma LF 05 AC. Nowy produkt mierzy niecałe 15 metrów i jest pierwszym polskim tramwajem jednoczęściowym, w stu procentach niskopodłogowym.

Modertrans nie ujawnił jeszcze wszystkich szczegółów technicznych nowego modelu ale zapowiedział, ze nastąpi to wkrótce.

Już niedługo zaprezentujemy Wam go w pełnej okazałości i zdradzimy co kryje wnętrze.

Poznański producent w ostatnich latach wykonywał tramwaje na zamówienie Tramwajów Śląskich oraz Tramwajów Elbląskich ale były to pojazdy jedynie częściowo niskopodłogowe.

Foto: profil FB Modertrans Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4