fbpx

PKO Bank Polski oficjalnym Partnerem Lecha

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jak informuje oficjalna strona Lecha Poznań, PKO Bank Polski został oficjalnym Partnerem “Kolejorza”. Program partnerski PKO Banku Polskiego oraz klubów ekstraklasy rozpoczął się w grudniu 2019 roku i otworzył nowe możliwości, dzięki którym Kolejorz może zyskiwać dodatkowe środki finansowe na dalszy rozwój, m.in. na klubową akademię. Teraz współpraca na linii PKO Bank Polski Lech Poznań zwiększy się, ponieważ wspominany wcześniej bank został oficjalnym Partnerem Lecha Poznań.

– Lech Poznań oraz PKO Bank Polski to dwie uznane marki na polskim rynku. My właśnie wkraczamy w rok stulecia istnienia, bank natomiast setne urodziny świętował blisko dwa lata temu. Cieszymy się na rozszerzenie współpracy, która w dużej mierze jest skierowana do naszych młodych kibiców, poznających klimat meczów rozgrywanych na stadionie przy Bułgarskiej. Stąd m.in. zaangażowanie w naszą akcję Kibicuj z Klasą. Mamy nadzieję, że pandemia koronawirusa pozwoli i wrócimy do organizowania tych aktywności – mówi prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak.

Współpraca PKO Banku Polskiego z Lechem Poznań odbywać się będzie na kilku płaszczyznach, kibice Kolejorza będą mogli m.in. zaobserwować w przestrzeni miejskiej kampanię promocyjną z udziałem lechitów. Na mocy podpisanej umowy PKO Bank Polski został również sponsorem akcji Kibicuj z Klasą, a także Dziecięcej Eskorty. To wszystko zostanie oczywiście zrealizowane, kiedy pozwoli na to sytuacja związana z trwającą epidemią.

źródło/foto: Lech Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4