fbpx

Policja szuka niebezpiecznego mężczyzny [portret pamięciowy]

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Poznańska policja opublikowała portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny. Może on mieć związek z wydarzeniami z 22 kwietnia, ok. południa. Mężczyzna miał zaczepiać i wystraszyć dwie dziewczynki. Szokująca sytuacja miała miejsce w Poznaniu, na os. Kosmonautów.

Policja ustaliła portret pamięciowy podejrzanego (na dole artykułu). Jest nim ok. 30-letni mężczyzna posiadający szczupłą budowę ciała. Napastnik ma około 180 cm wzrostu. Znakami szczególnymi są widoczne braki w uzębieniu oraz tatuaże. Poszukiwany miał na sobie niebieską koszulkę z krótkim rękawem i białym napisem na klatce piersiowej. Był ubrany również w ciemne jeansy. Na plecach miał jasny plecak.

Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie są proszone o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ. Można się zgłaszać osobiście w komisariacie na os. Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub pod czynnymi całą dobę numerami telefonów: 61 84 146-11, 112.

Policja zapewnia anonimowość.

Portret: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_