fbpx

Powstaje prequel Króla Lwa

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Wytwórnia Disneya ogłosiła, że pracuje nad filmem “Mufasa: The Lion King”, który opowie nam o tym, jak ojciec Simby stał się królem lwem. Film ma wejść na ekrany w 2024 roku. 
Reżyserem jest Barry Jenkins. Prequel ma opowiadać o przygodach młodego Mufasy.  Aaron Pierre wcieli się w rolę Mufasy, natomiast Kelvin Harrison Junior zagra Skazę.

Barry Jenkins tak skomentował superprodukcje: “Myślę, że zobaczycie dużo znajomych twarzy, bo wiecie – to prequel. Ale z drugiej strony to postaci, które kojarzycie, ale są w zupełnie innym miejscu w swoim życiu. Dlatego dosłownie się cofamy. Będziemy trochę w teraźniejszości, a trochę się cofali.”
Seria filmów Król Lew otrzymała aż 15 nagród i 16 nominacji.

Agata Pukacz

Źródło zdjęcia: www.skomplikowane.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_