fbpx

Pożar hali firmy Bros w Poznaniu

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

8 czerwca, po godzinie 17  strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące płonącej hali Bross w Poznaniu przy ulicy Druskienickiej.

Centrum Zarządzania Kryzysowego wysłało do mieszkańców ostrzeżenie z uwagi na fakt, że w hali znajdowały się środki owadobójcze.

Pożar hali firmy BROS, ul. Druskiennicka! W razie zadymienia prosimy o nieotwieranie okien i o nieprzebywanie na zewnątrz budynków! Prosimy śledzić komunikaty mediów oraz komunikaty CZK! Jednostki PSP na miejscu walczą z pożarem

Świadkowie twierdzą że słyszeli wybuch. Z oficjalnych informacji wiadomo, że nie ma ofiar w ludziach. Z ogniem walczyły 23 zastępy strażaków. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie doszło do skażenia środowiska. Przyczyny pożaru badają biegli i strażacy.
Przed godziną 19.00 pożar został opanowany. 

Agata Pukacz

Foto: www.interia.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4