fbpx

Pożar mieszkania na 28 czerwca 1956 r., są utrudnienia

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Obecnie trwa akcja gaśnicza związana z pożarem mieszkania na ul. 28 czerwca 1956 r. w Poznaniu, jak podaje serwis epoznan.pl “Strażacy zgłoszenie o pożarze w jednym z mieszkań na ul. 28 Czerwca 1956 r. odebrali około godziny 10:28. “Na miejscu są nasze cztery zastępy. Ogień pojawił się w jednym z pomieszczeń. Osoba, która była w lokalu, wyszła jeszcze przed naszym przyjazdem” – mówi nam oficer dyżurny wielkopolskich strażaków.”

W związku z akcją gaśniczą na wysokości HCP zablokowane jest torowisko tramwajowe, niebawem jednak po zakończonej akcji przywrócony zostanie ruch tramwajowy.

Źródło: epoznan.pl, foto: Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_