fbpx

Poznań: Akcja policji na Dworcu PKP. W tle kradzież słodyczy

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

18 maja policjanci z prewencji otrzymali wezwanie na Dworzec PKP w Poznaniu. Sprawa dotyczyła wybicia szyby w automacie z batonami. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze dostrzegli kilku mężczyzn. Zachowywali się podejrzanie.

Policjanci wylegitymowali potencjalnych sprawców oraz sprawdzili ich plecaki. Okazało się, że mężczyźni (w wieku 24, 35 i 38 lat) ukrywali w swoich bagażach dużą ilość batonów. Słodycze pochodziły z rozbitego automatu.

Funkcjonariusze sprawdzili również trzeźwość mężczyzn. Alkomat wskazał, że wszyscy byli pijani.

Amatorzy cudzych słodyczy trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu otrzymali zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznali się do przestępstwa i poddali dobrowolnej karze.

Źródło i zdjęcie: KMP w Poznaniu/Marta Mróz

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_