fbpx

Poznań: Palmy nad Wartą? Już wkrótce!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Tereny położone nad Wartą w Poznaniu zyskają w tym sezonie nowy lokal z piaskiem i palmami. Nowy dla Poznaniaków, ale nazwa Klub Na Fali nie jest obca Wielkopolanom. Właściciel prowadzi klub o tej samej nazwie od kilkunastu lat w Boszkowie.

Klub na Fali będzie zlokalizowany na wysokości ulicy Piastowskiej, po stronie Wildy. Otwarcie przewidywane jest za kilkanaście dni. Lokal ma być otwarty codziennie, do końca września.

Klub na Fali będzie miejscem wielofunkcyjnym. Oprócz klubu, plaży dostępny będzie plac zabaw w kształcie statku, boiska do siatkówki i koszykówki, strefa coworkingu, plac do streetworkoutu oraz tor do skimboardingu. Całość ma zajmować ok. 5 tys. metrów kwadratowych.

Grafika: profil FB Klub na Fali Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_