fbpx

Poznań: Wyrok w sprawie zabójstwa Ewy Tylman [video, zdjęcia]

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

 Sprawa śmierci Ewy Tylman elektryzowała całą Polskę. 9 maja w Sądzie Okręgowym w Poznaniu ogłoszony kolejny wyrok w sprawie. Po raz kolejny sąd uniewinnił Adama Z. od zarzutu zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 25 lat więzienia lub dożywociem.

Wcześniej sprawa miała kilka zwrotów akcji, o których pisaliśmy tutaj oraz tutaj.

Wyrok nie jest prawomocny, rodzina zmarłej może złożyć apelacje. Wyrok skomentował pełnomocnik rodziny Tylman, mec. Mariusz Paplaczyk.

W sprawie karnej nie tego oczekujemy od sądu, oczekujemy od sądu aby zmierzył się z zarzutem odpowiedzialności karnej, bo nie uwierzymy, że to był nieszczęśliwy wypadek, że Ewa Tylman sama rzuciła się do rzeki Warty.

Poniżej komentarz “na gorąco” pełnomocników rodziny Tylman.

Agata Pukacz

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_