fbpx

Poznaniacy murem za….?

Czy Rada Miasta Poznania, wzorem postępowej Rady Miasta Warszawy będzie przeznaczać pustostany Ukraińcom? Warszawa uchwaliła swego czasu Rondo Kobiet i Poznań też. Czemu więc nie iść tym tropem?

Murem za Kijowem i Warszawą!

          ZOO czy schronisko? Wyrzucono poznańskie ZOO ze wszystkich organizacji europejskich i światowych. Teraz „ZOO” ma status schroniska lub azylu dla zwierząt. Dyrekcja ściąga je skąd się da i pod byle pretekstem, przejmując najczęściej prywatny majątek. Miasto płaci bez szemrania, zbiórki są organizowane i dobrze się żyje prywatnym fundacjom, oraz mam nadzieję że i zwierzętom.

Murem za azylem dla zwierząt!

          Minister Niedzielski rekomenduje zniesienie obowiązku noszenia maseczek, ale covid wciąż trwa. W przypadku przychodni „Pod Lipami” na Winogradach, trwa nieprzerwanie od dwóch lat. Tylko teleporady i kontakt telefoniczny. Lekarze tam wciąż na chorobowym.
Murem za covidem!

          Na Cytadeli nie wolno biegać? „Cytadela to miejsce rekreacji poznaniaków”- twierdzi przedstawicielka Zieleni Miejskiej, zarządcy Cytadeli. Nie można tam organizować małych imprez rodzinnych w formie biegów rekreacyjnych czy festynów. Oczywiście poza tymi, które organizuje Miasto Poznań, lub podmioty zaprzyjaźnione.

Murem za Prezydentem Jaśkowiakiem!

          W Radio Poznań, w debatach z udziałem posłów obozu rządzącego (np. posłem Dziedziczakiem) mogą występować tylko osoby równe lub wyższe mu rangą. Nie jest istotna profesja, doświadczenie czy wykształcenie – ważny mandat społeczny i posadka w Radzie Programowej Radia Poznań. Popieram.

Murem za posłem Dziedziczakiem!

Murem za PIS!!!

Odgradzam się od powyższego murkiem.

Benedykt Mossakowski

Udostępnij
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
[smartslider3 slider="5"]