fbpx

Poznańska Konfederacja domaga się otwarcia służby zdrowia dla pacjentów

W Narodowy Dzień Życia Konfederacja zorganizowała konferencję prasową poświęconą tematom zapaści służby zdrowia oraz problemowi aborcji. Lokalni działacze Konfederacji przypomnieli kto wprowadził Narodowy Dzień Życia (SLD i PSL w 2004 r.) i jaki był cel tego przedsięwzięcia.

Jacek Olszewski poruszył temat pandemii oraz sytuacji w której znaleźli się obecnie Polacy. Działacz Konfederacji stwierdził, że lockdown zabija i jest szkodliwy, następnie przytoczył dane statystyczne z których wynika, że Polska jest niechlubnym liderem Europy w nadmiarowych zgonach jeśli chodzi o statystyki zgonów z 2020 roku.

Politycy Konfederacji zauważyli, że taki stan rzeczy spowodowany jest niewydolną służbą zdrowia, która przez wiele lat była zaniedbywana przez polskich polityków. “Nasza służba zdrowia jest w stanie fatalnym” mówił Jacek Olszewski, jednocześnie wzywał do powrotu do normalności: “Musimy jak najszybciej wrócić do normalności, otworzyć przychodnie i szpitale, leczyć pacjentów.”

Drugim tematem konferencji był temat aborcji. Katarzyna Andrzejczak odniosła się do słów sufrażystek oraz przypomniała, że to na mężczyznach spoczywa obowiązek wsparcia kobiety w łonie, której znajduje się nienarodzone dziecko. Działacze Konfederacji podkreślali, że to właśnie aborcja jest jednym z czynników kryzysu demograficznego.

Udostępnij
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *