fbpx

Poznański Fyrtel

Pomyślę o tym jutro (ebook) Joanna Wyszomirska
baner wielkopolska 4
PAN LI

Nasz postępowy Prezydent Poznania, JJ wziął udział w imprezie rowerowej. Nie dziwi to już nikogo, lecz zaskakuje że jako promotor C19 wystąpił na niej bez maski. Pewnie już wie, że obecnie nieśmiało wchodząca do nas odmiana Delta rozpowszechnia się nie drogą kropelkową, lecz drogą powietrzną.

Jeden z lepszych poznańskich zespołów weselnych – RECOVERY odmówił zagrania w gejowskim klubie HAH. Wiadome środowiska, wsparte m.in. przez gazetę wybiórczą i Onet rozpętały przeciwko zespołowi falę „tolerancji” i „równości”, próbując ich zdyskredytować. Jak każda światła inicjatywa lewacka, przyniosła ona zespołowi RECOVERY rozgłos i teraz czekamy na zamówienia weselne od „normalsów”. Niestety na „tęczowych weselach” raczej już nie zgrają.

Marsze Przeciwko Segregacji Sanitarnej są coraz częstsze, ale według np. WTK są to marsze „antyszczepów”. Ostatni w Poznaniu był przeciwko segregacji, którą rząd chce wprowadzić już wkrótce, ale dużej części poznaniaków to nie przeszkadza. U nas największe demonstracje zawsze są „o michę”, a nie o jakieś segregacje sanitarne. Nie chodzi tylko o zakaz wstępu do miejsc rekreacyjnych czy gastronomicznych, ale już stosowaną bezprawnie segregację w Spółdzielniach Mieszkaniowych w Poznaniu. SM „BLOK” z ul. Dąbrowskiego 18 na Walne Zgromadzenie Członków wpuszcza tylko osoby zaszczepione. Tym samym wszelkie decyzje i uchwały dotyczące mieszkańców, będą podejmowane tylko przez „równiejszych”.

Sam C-19 w ostatnich miesiącach nam trochę odpuścił, ale środowiska medyczne ani trochę. W poznańskiej przychodni na osiedlu „Pod Lipami” epidemia trwa w najlepsze od półtora roku i rejestracja na teleporadę, tylko telefonicznie. Jeśli się ktoś dodzwoni, a szansę ma mniejszą niż wygrać hulajnogę w słynnej loterii. Wkrótce chyba będą też strajkować, grożąc iż w przypadku zmuszania ich do pracy, przestaną promować C-19.

Benedykt Mossakowski

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Pomyślę o tym jutro (ebook) Joanna Wyszomirska
baner wielkopolska 4
PAN LI