fbpx

Przerażający wypadek na stadionie w Lesznie [video]. UWAGA DRASTYCZNE!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W czwartek odbywała się IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w żużlu. Zawodnicy ścigali się na stadionie FOGO Unii Leszno. W czasie trwania 13 biegu doszło do dramatycznego wypadku. Jeden z zawodników stwierdził usterkę swojego pojazdu. Jadący za nim chciał uniknąć zderzenia z zepsutym motorem. Odbił swój pojazd, który w efekcie uderzył w wirażowego.

Zdarzenie wyglądało tragicznie ponieważ poszkodowany mężczyzna nie zdążył odskoczyć. Stracił przytomność i został przetransportowany do szpitala.

Rzecznik prasowy Unii Leszno Rafał Dobrowolski na swoim profilu Twitter przekazał dalsze informacje na temat ofiary zdarzenia.

Wirażowy Dominik odzyskał przytomność i jest świadomy. Czeka go dalsza diagnostyka. Więcej informacji w kolejnych dniach. Trzymamy kciuki, oby było już tylko lepiej

W zawodach najlepsi okazali się żużlowcy z Leszna. Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów są imprezą treningową i szkoleniową. Uczestniczą w niej mniej doświadczeni zawodnicy.

Poniżej zamieszczamy film ze zdarzenia zamieszczony przez Radio Sport Polonia.

Foto: www.unia.leszno.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_