fbpx

Puszczykowo: pijany 35 latek za kółkiem

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Wczoraj w Puszczykowie policjantki z poznańskiej drogówki zatrzymały do kontroli kierującego Fiatem Ducato. Powodem spotkania było przekroczenie dozwolonej prędkości o 18 km/h, jak się później okazało nie było to jedyne przewinienie tego mężczyzny. Po zbadaniu stanu trzeźwości alkomat wskazał prawie promil alkoholu, warto dodać, że w samochodzie oprócz pijanego kierowcy znajdowało się małe dziecko.

Maluchowi została zapewniona opieka bliskiej osoby, a mężczyzna został zabrany na komisariat. Odpowie za wykroczenie i przestępstwo – prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

źródło/foto: KMP Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_