fbpx

Referendum w Murowanej Goślinie

baner wielkopolska 4
Kampania_ebilet_limboski_9czerwca_8_Powiadomienie Web Push (728 x 360 px), do 299 KB, pr
SKIBA Stand UP 9 czerwca 2024_ kampania_ebilet _8_Powiadomienie Web Push (728 x 360 px), do 299 KB,

Grupa 13 mieszkańców Murowanej Gośliny doprowadziła do zorganizowania referendum dotyczącego odwołania burmistrza Dariusza Urbańskiego oraz rady miejskiej gminy. Termin głosowania został wyznaczony na 29 sierpnia br. Początkowo, wniosek o referendum został odrzucony przez komisarza z uwagi na brak stosownej informacji na tablicach wiejskich, jednak po wniesieniu odwołania przez organizatorów głosowanie ostatecznie się odbędzie.

Organizatorzy wśród najistotniejszych powodów, dla których, ich zdaniem, burmistrz Murowanej Gośliny powinien zostać odwołany wskazują m.in. kontrowersyjne zachowania włodarza miasta oraz brak inwestycji w gminie.

O Dariuszu Urbańskim było głośno od momentu udostępnienia nagrania, na którym całuje się ze swoją ówczesną sekretarką. Następny kontrowersyjny film, który został upubliczniony ukazuje burmistrza wciągającego substancję przypominająca biały proszek.

Dariusz Urbański, który oskarżenia pod swoim adresem uważa za pozbawione podstaw merytorycznych, a samo referendum za niepotrzebne, na swoim profilu FB umieścił apel.

Proszę abyście nie brali Państwo udziału w awanturze politycznej i nie wzięli udziału w referendum.Oszczerstwa, kłamstwa, pomówienia i wymyślenie psudoafer jest głównym motywem wywołania tej awantury i wprowadzania mieszańców w błąd.Nie mamy obowiązku brać w tym udziału!!!!

Proszę abyście nie brali Państwo udziału w awanturze politycznej i nie wzięli udziału w referendum.
Oszczerstwa, kłamstwa, pomówienia i wymyślenie pseudoafer jest głównym motywem wywołania tej awantury i wprowadzania mieszańców w błąd.
Nie mamy obowiązku brać w tym udziału!!!!

Aby referendum było ważne musi wziąć w nim udział ponad 5 tysięcy mieszkańców gminy.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
Kampania_ebilet_limboski_9czerwca_8_Powiadomienie Web Push (728 x 360 px), do 299 KB, pr
SKIBA Stand UP 9 czerwca 2024_ kampania_ebilet _8_Powiadomienie Web Push (728 x 360 px), do 299 KB,