fbpx

Remis Lecha Poznań w Krakowie

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W niedzielę rozegrano 25 mecz kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Kraków – Lech Poznań. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie. Po pierwszej połowie prowadzili gospodarze 1:0. Gola zdobył Zdenek Ondrasek.

W drugiej połowie Wisła miała szansę na zwiększenie przewagi. Po jednym z rzutów rożnych piłka znalazła się w siatce Lecha. Gol jednak został anulowany decyzją sędziego. Wideoweryfikacja miała potwierdzić, że w trakcie wykonywania rzutu Zdenek Ondrasek przeszkadzał w polu bramkowym Bednarkowi. Decyzja jest uznawana przez komentatorów za kontrowersyjną.

Sędzia doliczył aż 7 minut do drugiej połowy spotkania. Ta decyzja okazała się korzystna dla Lecha. W ostatniej minucie spotkania remis wywalczył Milić. Dzięki temu Lech Poznań wskoczył na drugie miejsce w tabeli.

Foto: Profil FB Lech Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_