fbpx

Restauracja Rusałka w Poznaniu wspiera Ukraińców. Na paragonie znajduje się pozycja: “Putin idi na***j borszcz”

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Poznańska restauracja położona w pobliżu jeziora Rusałka postanowiła wesprzeć Ukrainę. Lokal oferuje barszcz w cenie 20 zł, z którego całkowity dochód jest przeznaczony na pomoc naszemu wschodniemu sąsiadowi.

Jak informuje na swoim profilu FB restauracja akcja jest pomysłem jednego z ukraińskich pracowników.

Chcemy przedstawić Wam Maszę. Pozytywną, pomocną, koleżeńską, zawsze uśmiechniętą, a ostatnio bardzo smutną i przerażoną. Wpadła na pomysł ugotowania tego, co potrafi przygotować z zamkniętymi oczami i lubi najbardziej. Już dziś z całą Rusałkową załogą gotuje ukraiński barszcz dla wolnej Ukrainy.Cały dochód ze sprzedaży barszczu przeznaczymy na pomoc Ukrainie. Cena 20 zł.

Uwagę zwraca pozycja na paragonie. Barszcz ukraiński nosi na nim nazwę “Putin idi na***j borszcz”.

Foto główne: profil FB Rusałka Restauracja – widok ze smakiem

Foto: www.demotywatory.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_