fbpx

Rowerzysta potrącony na ulicy Dąbrowskiego w Poznaniu

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia ok. godz. 14.00 w pobliżu skrzyżowania ulic Dąbrowskiego i Szamotulskiej. Według relacji policji ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzysta miał wyjechać z ulicy Miłej, która jest podporządkowana na ulicę Dąbrowskiego i tam zderzyć się z samochodem. Świadkowie twierdzą, że rowerzysta został przepuszczony przez jedno auto i autobus, natomiast kierowca innego pojazdu nie zauważył jadącego roweru i nastąpiło zderzenie.

Poszkodowany rowerzysta wpadł na autobus miejski, co skutkowało wstrzymaniem komunikacji publicznej na tym odcinku na ok. pół godziny. Pechowy użytkownik roweru został przetransportowany do szpitala. W samochodzie marki Suzuki, który uczestniczył w wypadku została całkowicie uszkodzona przednia szyba.

Foto: www.poznan.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_