fbpx

Runmageddon ponownie w Poznaniu

_
Salonty Kazimierz

W weekend 8-9 maja Poznań, po raz kolejny gościł uczestników najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami. Zawodnicy mieli do wyboru kilka formuł uczestnictwa – Intro (3 km, 15 przeszkód), Rekrut (6 km, 30 przeszkód), Kids (1 km, 10 przeszkód, 3 kategorie wiekowe), Junior (2 km, 15 przeszkód, dla uczestników w wieku 12-15 lat), Finał (dla zawodników posiadających udokumentowane sukcesy z poprzednich edycji Runmageddon) oraz Family (2 km, 15 przeszkód, dla rodzin).

Impreza odbyła się na terenie Hipodromu Wola i w jego okolicach. Lokalizacja została wybrana pod kątem możliwości postawienia odpowiednich przeszkód dla uczestników.

Jak podaje strona organizatora biegów, www.runmageddon.pl – Runmageddon jest biegiem ekstremalnym, podczas którego Uczestnicy muszą pokonać trasę najeżoną przeszkodami. To wyzwanie, które pozwala zmierzyć się ze swoimi słabościami i pokonać ograniczenia. To przygoda, o której nie zapomnisz do końca życia. To zabawa, która sprawi, że zyskasz mnóstwo nowych znajomych. Aha, i najważniejsze – Runmageddon uzależnia!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
Salonty Kazimierz