fbpx

„Siłą odebrano mi Leona”

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Od jakiegoś czasu zajmuję się tematyką fałszowania opinii Opiniodawczych Zespołów Sądowych Specjalistów. W związku z moją pracą zgłosiła się do mnie Pani Adrianna. Przygotowany materiał dotyczący fałszowania opinii miał się pojawić dopiero po wakacjach, jednak trzy dni temu mama Leona zadzwoniła do mnie z płaczem mówiąc, że Leon został jej siłą odebrany. 

Podczas interwencji nie było psychologa dziecięcego.

Na obecnym etapie sprawy nie będę wchodzić w szczegóły całej sprawy, gdyż materiał jest w trakcie realizacji. Zapraszam jednak do wysłuchania relacji Pani Adrianny jak przebiegało zdarzenie (relacja zamieszczona jest pod artykułem). 

Zaistniała sytuacja pokazuje nam jak w Polsce przebiega proces odbierania dzieci rodzicom na skutek postanowienia sądu. Niestety opisany przypadek nie jest pojedynczą sytuacją. W Polsce często dochodzi do fałszowania opinii przez opiniodawczy zespół specjalistów sądowych, co niestety skutkuje niesprawiedliwym – często krzywdzącym dziecko wyrokiem. 

Poniżej relacja Pani Adrianny:

Agata Pukacz

Foto: helpmecovid.pl

Foto z nagłówka: https://ru.foursquare.com/

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_